Wybierz Wczasy dla Seniorów w Polanicy Zdrój

Wybierz Wczasy dla Seniorów w Polanicy Zdrój

Wczasy dla seniorów są doskonałą alternatywą turnusów rehabilitacyjnych. Nie muszą trwać ustawowe 14 dni i realizują bardziej swobodny program. Co więcej, oprócz poprawy ogólnego stanu zdrowia oferują Seniorom wartościowy wypoczynek i relaks, często w doskonałych warunkach.

Materiał reklamowy Nowy Zdrój

Polanica Zdrój to uzdrowisko, które stanowi ciekawą propozycję dla Seniorów szukających rehabilitacji i relaksu w otoczeniu dobrze zagospodarowanym turystycznie. Jest tu wszystko czego może oczekiwać Kuracjusz-turysta. Obszerny Park Zdrojowy ze źródłem leczniczej wody Wielka Pieniawa, teatr, piesze szlaki turystyczne o lekkim i średnim stopniu trudności (Szlak Niedźwiadka, Szlak Serduszka, Wzgórze Marii i wiele innych) to tylko niektóre z opcji dostępnych dla odwiedzających. Polanica Zdrój jest turystycznym sercem całej ziemi kłodzkiej. Stąd realizowane są wycieczki do wszystkich okolicznych atrakcji w promieniu 50 km oraz do Czech i Austrii. Istotną cechą uzdrowiska jest baza noclegowa dostosowana do potrzeb Seniorów poszukujących relaksu i poprawy zdrowia.

Wczasy dla Seniorów w Polanicy Zdrój – Jaki obiekt wybrać?

Przeglądając oferty sanatoriów czy hoteli szukamy miejsca gwarantującego nam komfort, dobrą kuchnię, rozrywkę i zaplecze zabiegowe. W gąszczu obiektów hotelarskich warto zwrócić uwagę na Hotel Nowy Zdrój – Centrum Zdrowia i Wypoczynku w Polanicy-Zdroju. Obiekt organizuje wczasy dla seniorów, turnusy rehabilitacyjne i pobyty wypoczynkowe. Specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu ruchu, schorzeń neurologicznych i krążeniowych. Posiada jedną z największych baz zabiegowych na Dolnym Śląsku oraz bogatą ofertę zabiegów leczniczych, spa i masaży. Seniorzy wypoczywający w hotelu Nowy Zdrój jako główne zalety obiektu wskazują:

  • obiekt jest przyjazny seniorom,
  • spokojna, zielona okolica przy samym Parku Zdrojowym,
  • obszerne i smaczne posiłki bufetowe, na które można wejść dowolną liczbę razy,
  • wszystkie pokoje z balkonami i łazienką, do których prowadzą dwie windy,
  • dostęp bez ograniczeń do 2 basenów, jacuzzi, saunarium i tężni solankowej,
  • dużo zabiegów (nawet 50) i profesjonalna kadra fizjoterapeutyczna,
  • wszystkie usługi w jednym budynku – nie trzeba przemieszczać się na zabiegi czy posiłek do innego obiektu,
  • bezpłatne spacery z przewodnikiem, panią Heleną szlakami turystycznymi,
  • bezpłatne wieczory disco z DJ trzy razy w tygodniu oraz gry integracyjne z nagrodami.
Nowy Zdrój - Centrum Zdrowia i Wypoczynku

Nowy Zdrój – Centrum Zdrowia i Wypoczynku

Setki opinii dostępnych w internecie (Google i Facebook) potwierdzają, że Hotel Nowy Zdrój spełnia oczekiwania Kuracjuszy realizując z powodzeniem Wczasy dla Seniorów, pobyty wypoczynkowe i turnusy rehabilitacyjne. Dzwoniąc bezpośrednio do obiektu można uzyskać najlepszą ofertę.

Wczasy dla Seniorów w Polanicy Zdrój – Jakie dokumenty są potrzebne?

Wybierając się na Wczasy dla Seniorów nie ma potrzeby kompletowania dokumentów jak w przypadku turnusów rehabilitacyjnych z NFZ, ZUS czy PFRON. Wystarczy zabrać ze sobą dokumentację medyczną, która pozwoli lekarzowi dobrać najlepszą terapię na daną dolegliwość.

Wczasy dla Seniorów w Polanicy Zdrój – Jak zarezerwować?

Pobyt najprościej zarezerwować dzwoniąc do wybranego sanatorium lub rezerwując w internecie. Dla przykładu Wczasy dla Seniorów w hotelu Nowy Zdrój – Centrum Zdrowia i Wypoczynku zarezerwować można dzwoniąc na numer 74 306 76 76 lub odwiedzając stronę www.nowyzdroj.pl/oferty

Nowy Zdrój - Centrum Zdrowia i Wypoczynku

Nowy Zdrój – Centrum Zdrowia i Wypoczynku

Drodzy Seniorzy. Podróżujmy i zbierajmy pozytywne wspomnienia. To one napełniają nas witalnością i przedłużają życie.

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds