Uniwersalny żel stomatologiczny, który wspomoże higienę jamy ustnej.

Uniwersalny żel stomatologiczny, który wspomoże higienę jamy ustnej.

Podrażnienia występujące w jamie ustnej to często występujące dolegliwości. Powstają na skutek różnych czynników, zaczynając od podrażnień spowodowanych aparatami ortodontycznymi, przez zabiegi, a kończąc na dokuczliwych aftach. Jak sobie z nimi radzić? Odpowiadamy poniżej.

Aby złagodzić występowanie dolegliwości związanych z infekcjami, czy różnego rodzaju podrażnieniami, warto sięgnąć po uniwersalny żel stomatologiczny. Niezawodnym produktem, który sprawdzi się w takiej sytuacji jest żel do higieny jamy ustnej – Elugel, zawierający chlorheksydynę – składnik o właściwościach antyseptycznych. Żel ten jest wielozadaniowym produktem, w który warto wyposażyć domową apteczkę. Ze względu na swoje szerokie zastosowanie, Elugel pomoże walczyć z różnymi dolegliwościami, jakie dotykają jamę ustną niezależnie od wieku. Warto po niego sięgnąć, w przypadku kiedy borykamy się z podrażnieniami wywołanymi przez protezy, czy aparaty stomatologiczne. Pomoże także po zabiegach chirurgicznych, implantologicznych oraz periodontologicznych.

Elugel Lifestyle

Żel dla dziąseł

Częstym problemem są także różnego rodzaju kłopoty z dziąsłami. Występujące zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. Elugel, to środek, który pomaga w utrzymaniu higieny jamy ustnej. Ukoi urazy, nie powodując przy tym podrażnień. Produkt ogranicza powstawianie płytki nazębnej i łagodzi podrażnienia oraz nadwrażliwość dziąseł. Co istotne, w jego składzie nie znajdziemy alkoholu.

Od 1.09.2020 r. do wyczerpania zapasów w wybranych aptekach obowiązuje promocja, że przy zakupie żelu stomatologicznego Elugel pudełko na protezę ruchomą lub na ruchomy aparat otrzymamy gratis.

Dostępność  produktu można sprawdzić na stronie internetowej https://pl-pl.pierrefabre-oralcare.com

Więcej informacji o produkcie na stronie www.elugel.pl

Cena: ok. 23 zł

Artykuł partnerski

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds