Wakacje z Wrocławia. Gdzie polecisz?

Wakacje z Wrocławia. Gdzie polecisz?

Z Wrocławia na wakacje polecisz w różne strony.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Mamy dość ograniczeń, chcemy powrotu do sytuacji sprzed pandemii.

Lotnisko działa już właściwie na pełnych obrotach. Uruchamiane są nowe kierunki, już jest blisko 80 połączeń. Działają punkty gastronomiczne i sklepy. Lotnisko pracuje normalnie.

we Wrocławiu

wakacje z Wrocławia, fot.© Jerzy Dudzik

Nad Wrocławiem coraz częściej latają samoloty i zostawiają smugi kondensacyjne. Z Wrocławia polecimy do Aten, Rzymu, Bolonii na Maltę i na Sycylię. Biura podróży przewożą turystów na wakacje na Wyspy Kanaryjskie, do Bułgarii i na Cypr do Larnaki. Nie można narzekać.

Tanie linie obsługują 17 kierunków na południe Europy. Korzystają z tego także turyści indywidualni oraz ci, co jeżdżą na wakacje z biurami podróży.

Dużo kierunków południowych. Sprawdź, dokąd polecisz na wakacje z Wrocławia

Sezon wakacyjny na wrocławskim lotnisku rozkręca się w szybkim tempie. Tylko w czerwcu tanie linie uruchomiły lub wkrótce uruchomią 17 kierunków na południe Europy, a do tego dochodzi 7 kolejnych połączeń w ofercie biur podróży. Łącznie na naszym lotnisku dostępnych jest już blisko 80 kierunków. Wszystkie połączenia znajdziecie tutaj https://airport.wroclaw.pl/pasazer/odlatuje/rozklad-lotow/ .

Reklama Reklama PolisyTravel

Samolotem na Mazury

W lipcu startuje połączenie z Wrocławia do Olsztyn-Mazury. Oczywiście możesz sobie pojechać samochodem to tylko 480 kilometrów, możesz 12 godzin pociągiem lub w ciągu godziny samolotem. Już sobie wyobrażam, jak to w ostatniej chwili rezerwujesz lot w korzystnej cenie, zamawiasz kajaki na legendarny spływ Krutynią i wracasz z nowymi siłami do upalnego miasta w poniedziałek. Samolot na Mazury  2 razy w tygodniu. Tak więc mamy 3 krajowe połączenia z Wrocławia: Mazury, Gdańsk i Warszawa.

we Wrocławiu

wakacje z Wrocławia, fot. © Jerzy Dudzik

Wróciły do rozkładu loty do dużych portów lotniczych, hubów.

British Airways uruchamia loty z Wrocławia na Heathrow. Można będzie sobie wybrać najdogodniejsze połączenia z całym światem. Nie tylko z niemieckich lotnisk Frankfurtu i Monachium, ale także z Zurychu i Kopenhagi możemy polecieć na cały świat z Wrocławia.

 O testach przeczytacie tutaj

 W czasie lotu pasażerowie mogą sobie przeczytać o różnych kierunkach w czasopiśmie „hifly”.  Tutaj znajdziecie wersję internetową tego wydawnictwa. Od razu poczujecie się jak na pokładzie samolotu.

 

Dzień wiatru. Wiesz dlaczego wieje?

 

Latest posts by Jerzy Dudzik (see all)
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds