Wystartował 44 Przegląd Piosenki Aktorskiej. Na początek  „Jezus z Capitolu”

Wystartował 44 Przegląd Piosenki Aktorskiej. Na początek „Jezus z Capitolu”

Za nami pierwszy spektakl, „Jezus z Capitolu”. Po Capitolu kręcą się tłumy widzów i artystów.  

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Trwa 44 Przegląd Piosenki Aktorskiej

Bilety na wszystkie spektakle zostały sprzedane, to przecież 44 Przegląd Piosenki Aktorskiej. Jeśli nie pomyślałeś wcześniej to nie pozostaje nic innego jak próbować psim swędem dostać się na spektakle. Jeśli chcesz zaimponować znajomym, to możesz sobie kupić gadżety z tegorocznego przeglądu. Jeszcze są dostępne. Kiedy aktorzy próbują przekonać do siebie jury, i udowodnić że potrafią śpiewać my widzowie pławimy się w NURCIE OFF. Teatr otwarty na problemy dnia codziennego. Wali wprost i bez ogródek. Szarga uczucia i zachowania.

Reklama Reklama SU Bałtyk

Dzień pierwszy „Jezus z Capitolu”

"Jezus z Capitolu"

kadr ze spektaklu „Jezus z Capitolu”, fot.© Jerzy Dudzik

Nurt OFF zaczął się w tym roku od moralitetu „Jezus z Capitolu”. W miejscu publicznym zjawia się półnagi mężczyzna z koroną cierniową na głowie i kładzie się na środku parkietu. Zjawia się ciekawska kamera, rejestruje dla wszystkich niecodzienne wydarzenie. Troskliwy przechodzień próbuje się porozumieć z leżącym przybyszem, uliczna artystka coś sobie podśpiewuje. Zainteresowanie wzrasta, aż pojawię się kilkuletnia dziewczynka i tajemniczy mężczyzna w koronie cierniowej zaczyna się bawić z dziewczynką. Dziecięca wrażliwość? Spektakl trwa dalej a widzowie podążają za artystami, którzy próbują pokazać jacy jesteśmy. Zapamiętajcie tytuł spektaklu „Jezus z Capitolu”, reżyseria Julia Lizurek, Robert Guła. Może będziecie mieli okazję zobaczyć to wydarzenie teatralne na innej scenie, w innym mieście.

Tutaj link do wydarzeń festiwalowych.

Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior   Zapisz się do Newslettera

Banksy, artysta uliczny i nie tylko [wystawa we Wrocławiu]

Latest posts by Jerzy Dudzik (see all)
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds