Doceń wolontariusza, który pomógł Ci w czasie pandemii. Zgłoś go do wyróżnienia. Każdy może to zrobić!

Doceń wolontariusza, który pomógł Ci w czasie pandemii. Zgłoś go do wyróżnienia. Każdy może to zrobić!

Pokaż światu, doceń i podziękuj Wolontariuszowi, którzy w 2020 roku zaangażował się w niezwykłe działania na rzecz mieszkańców Wrocławia! Zgłoś go do konkursu Wrocławskie Oblicza Wolontariatu.

Wolontariusze 2020 – nominuj swojego kandydata/kę!

To już czwarta edycja konkursu „Wrocławskie Oblicza Wolontariatu”. Nominować można wolontariuszy działających na terenie Wrocławia i na rzecz jego mieszkańców, którzy ukończyli 18 lat. Zgłoszenia przyjmowane są w kategorii indywidualnej oraz grupowej, która obejmuje działania grupy wolontariuszy składającej się z min. 3 osób. Nominować kandydatów mogą reprezentanci wrocławskich instytucji, organizacji pozarządowych, pracodawcy a także osoby indywidualne, czyli każdy senior, który chce podziękować za pomoc, którą otrzymał w czasie pandemii.

VIDEO na temat akcji obejrzysz pod linkiem TUTAJ.

Zgłoszenia do 11 kwietnia 2021 r.

Dla wyróżnionych wolontariuszy przewidziano wiele nagród. Wśród nich są bilety na wydarzenia kulturalne, edukacyjne i rekreacyjne oraz gadżety związane z Wrocławiem. Szczególnym wyróżnieniem będzie prezentacja dokonań wolontariuszy na specjalnie przygotowanej wystawie w centrum miasta.

Autopromocja Prenumerata indywidualna Gazety Senior

Jak zgłosić wolontariusza?

Zgłoszenia do udziału w konkursie można dostarczyć online bez wychodzenia z domu, pocztą lub osobiście:

  • wypełniając formularz zgłoszeniowy on-line dostępny TUTAJ
  • przesyłając na adres: Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, pl. Dominikański 6, 50-159 Wrocław, z dopiskiem na kopercie „Konkurs Wrocławskie Oblicza Wolontariatu – zgłoszenie”,
  • osobiście do siedziby Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-15.00 (wrzutnia przy wejściu do budynku od strony ul. Janickiego).

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie wolontariat.wroclaw.pl. Organizatorem konkursu jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego.

Może Cię zainteresować:

Seniorzy z wiatrem w żaglach OFICER ŁĄCZNIKOWY propozycja dla seniorów

Uszyte sercem- “jaśki” dla seniorów!

Redakcja
Kategorie
Udostępnij

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.