Doceń wolontariusza, który pomógł Ci w czasie pandemii. Zgłoś go do wyróżnienia. Każdy może to zrobić!

Doceń wolontariusza, który pomógł Ci w czasie pandemii. Zgłoś go do wyróżnienia. Każdy może to zrobić!

Pokaż światu, doceń i podziękuj Wolontariuszowi, którzy w 2020 roku zaangażował się w niezwykłe działania na rzecz mieszkańców Wrocławia! Zgłoś go do konkursu Wrocławskie Oblicza Wolontariatu.

Wolontariusze 2020 – nominuj swojego kandydata/kę!

To już czwarta edycja konkursu „Wrocławskie Oblicza Wolontariatu”. Nominować można wolontariuszy działających na terenie Wrocławia i na rzecz jego mieszkańców, którzy ukończyli 18 lat. Zgłoszenia przyjmowane są w kategorii indywidualnej oraz grupowej, która obejmuje działania grupy wolontariuszy składającej się z min. 3 osób. Nominować kandydatów mogą reprezentanci wrocławskich instytucji, organizacji pozarządowych, pracodawcy a także osoby indywidualne, czyli każdy senior, który chce podziękować za pomoc, którą otrzymał w czasie pandemii.

VIDEO na temat akcji obejrzysz pod linkiem TUTAJ.

Autopromocja Prenumerata indywidualna Gazety Senior

Zgłoszenia do 11 kwietnia 2021 r.

Dla wyróżnionych wolontariuszy przewidziano wiele nagród. Wśród nich są bilety na wydarzenia kulturalne, edukacyjne i rekreacyjne oraz gadżety związane z Wrocławiem. Szczególnym wyróżnieniem będzie prezentacja dokonań wolontariuszy na specjalnie przygotowanej wystawie w centrum miasta.

Reklama Jesienny Rejs Seniora

Jak zgłosić wolontariusza?

Zgłoszenia do udziału w konkursie można dostarczyć online bez wychodzenia z domu, pocztą lub osobiście:

  • wypełniając formularz zgłoszeniowy on-line dostępny TUTAJ
  • przesyłając na adres: Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego, pl. Dominikański 6, 50-159 Wrocław, z dopiskiem na kopercie „Konkurs Wrocławskie Oblicza Wolontariatu – zgłoszenie”,
  • osobiście do siedziby Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-15.00 (wrzutnia przy wejściu do budynku od strony ul. Janickiego).

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie wolontariat.wroclaw.pl. Organizatorem konkursu jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego.

Może Cię zainteresować:

Seniorzy z wiatrem w żaglach OFICER ŁĄCZNIKOWY propozycja dla seniorów

Uszyte sercem- “jaśki” dla seniorów!

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds