Gazeta Senior grudniowy numer 12/2019

„Gazeta Senior” grudniowy numer już się ukazał – o czym piszemy? Powoli zbliża się koniec roku, a z nim czas refleksji i podsumowań. Przyglądamy się inicjatywom i wydarzeniom, które zwróciły naszą uwagę. Obserwujemy, że seniorzy wciąż są głodni ciekawych aktywności trafiających w ich potrzebny, pragną żyć długo w zdrowiu, a jednocześnie rośnie potrzeba wsparcia i opieki. Redaktorzy-seniorzy prezentują ciekawe przykłady wydarzeń i programów z całej Polski.

DJ Wika – symbol zmiany

Bohaterka z okładki 15 grudnia skończy 81 lat. Biografia Wirginii Szmyt obrazuje, jak wielka zmiana dokonała się wśród samych seniorów, otoczenia osób starszych i w postrzeganiu starzenia przez społeczeństwo. Wciąż wiele wymaga poprawy, ale zrobiliśmy już pierwsze kroki w dobrym kierunku. Gorąco polecamy ciekawą rozmową z DJ Wiką!

Każdy znajdzie coś dla siebie

To nie tylko slogan. Jeśli dziś mamy chęci i odrobinę dobrej woli, to każdy senior znajdzie aktywność i miejsce dla siebie. Oczywiście przyjrzeliśmy się tylko wybranym projektom, które znalazły uznanie w oczach naszych redaktorów-seniorów. Na warsztat wzięliśmy m.in. brydż, taniec, śpiew, relacje międzypokoleniowe, rzeczników seniora, targi itd.

Wolniej w stronę starości

W numerze również wiele aktualnych i ciekawych doniesień na temat zdrowia seniorów. Ponieważ środowisko ma coraz większy wpływ na nasze zdrowie, nie pomijamy ekologii. Pamiętajcie, zawsze jest dobry czas na zmiany, a Gazeta Senior zachęca do nich w każdym wydaniu.

GazetaSenior.pl

E-seniorów zapraszamy także na portal GazetaSenior.pl. W grudniu w serwisie GazetaSenior.pl znajdziecie przegląd najciekawszych wywiadów i materiałów z drukowanego wydania Gazety Senior emitowanych w 2019 r. Do zobaczenia!

Prenumerata Gazety Senior na 2020 r. z dostawą do skrzynki pocztowej, więcej na temat TUTAJ

Gazeta Senior, wydanie grudzień 2019 – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ

Gazeta Senior grudniowy numer 12/2019 W oczekiwaniu na numer styczniowy, który ukaże się 18 grudnia, zapraszamy na portal GazetaSenior.pl i na Facebookowy Fan Page Gazety Senior.

Polecamy także: Gazeta Senior listopadowy numer 11/2019

Sprawdź również więcej wydań Gazety Senior! https://www.gazetasenior.pl/archiwum-wydan

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds