Gazeta Senior marzec 3/2020

Wśród zwykłych śmiertelników, jak i ekspertów od klimatu panuje zgoda, zimy już nie ma. Jej brak doskwiera wszystkim, konsekwencje sięgną do kieszeni emeryta już na wiosnę, a sporty zimowe są dyscyplinami skazanymi na powolne wymieranie. Stąd w redakcji Gazety Senior narodził się pomysł, aby przypomnieć, jak to jest cieszyć się zimnem w zimie i jakie korzyści niesie to doświadczenia dla zdrowia. A to pamiętają chyba tylko seniorzy. 

Gazeta Senior marcowe wydanie, co w nim?

Przyjrzeliśmy się Człowiekowi lodu, który w bardzo dobrym zdrowiu dobił do wieku senioralnego. Dziś 61-letni Wim Hof nadal dzieli się swoją pasją i wciąż można go spotkać w polskich górach. O morsowaniu rozmawialiśmy z Ewą Wierzchowską, autorką wyjątkowego poradnika o tym samym tytule. Poprosiliśmy o podzielenie się swoimi doświadczeniami z morsowania Joannę Tunney – bohaterkę Sanatorium Miłości. Nie zabrakło naukowych głosów uzasadnienia lodowych kąpieli. Na pytanie, czy morsowanie jest dobre dla seniora, odpowiada prof. dr hab. Ewa Ziemann. KOMPENDIUM na temat MORSOWANIA DLA SENIORA dostępne także ONLINE.

Co jeszcze w wydaniu? Marzec to dwa ważne wydarzenia dla seniorów: waloryzacja rent i emerytur 2020 oraz Dzień Kobiet, a także wiele innych tematów dedykowanych seniorom.

Waloryzacja rent i emerytur 2020

Zebraliśmy wszystko, co powinniście wiedzieć o waloryzacji w 2020 r. Materiał zarówno w wydaniu drukowanym, jak i online. Dostępny pod poniższym linkiem.

Waloryzacja emerytur 2020 – emerytury i renty w górę

Dzień kobiet

Czytelniczkom Gazety Senior  już dziś życzymy pięknego Dnia Kobiet i dedykujemy felieton Krystyny Ziętak pt. Babskie Granie. Niech moc będzie z Wami!

Gazeta Senior marzec 2020 – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ

Sprawdź również więcej wydań Gazety Senior! KLIKNIJ TUTAJ

Prenumerata Gazety Senior na 2020 r. z dostawą do skrzynki pocztowej, więcej na temat TUTAJ

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds