Gazeta Senior wydanie grudzień 12/2022

Oddajemy w ręce seniorów grudniowe wydanie „Gazety Senior”. Z okładki uśmiecha się Monika Zajączkowska z „Sanatorium Miłości”, składająca autograf na swojej pierwszej opublikowanej powieści. Jak do tego doszło? Zdradza w rozmowie z „Gazetą Senior”.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Co jeszcze w grudniowym numerze „Gazety Senior”?

Czy będzie 15. emerytura w 2023? Zamieszania wokół dodatkowego świadczenia ciąg dalszy, wyjaśniamy krok po kroku. Poza tym dowiesz się, w jaki sposób oszczędzać ciepło. Aż 20 prostych rad, jak zapłacić niższy rachunek za ogrzewanie. Na świąteczny prezent i nie tylko polecamy opaskę bezpieczeństwa od SiDLY, która powstała z miłości do babci pomysłodawczyni. W grudniowym numerze nie zabrakło kultury m.in. doskonały i nagradzany film „Na pełny etat” i inne ciekawe propozycje.

W listopadzie odbyła się VIII Sesja Obywatelskiego Parlamentu Seniorów. Zgodnie z obietnicą poświęcamy więcej miejsca temu wydarzeniu i organizacji. W numerze m.in. rozmowa z dotychczasową Przewodniczącą OPS Krystyną Lewkowicz oraz komentarz Andrzeja Wasilewskiego do Sesji OPS, która po latach odbywa się ponownie w Sejmie RP, a którą nasz redaktor miał okazję śledzić z ław sejmowych.

Reklama Reklama SU Bałtyk

Wsparcie m.in. bezpłatne porady notariuszy dla każdego

Już 26 listopada (sobota, g. 10.00-16.00) Dzień Otwarty Notariatu. To okazja, by porozmawiać z notariuszem i to bezpłatnie. O co warto zapytać notariusza? O sprawy majątkowe i te związane z dziedziczeniem, a także o czynności, których można dokonać w kancelarii notarialnej, jak akt poświadczenia dziedziczenia, dział lub odrzucenie spadku. Numery telefonów do notariuszy w twojej okolicy znajdziesz TUTAJ, jak i w numerze drukowanym „Gazety Senior”.

Choć wiemy, że tegoroczne święta będą skromniejsze niż zwykle, to pamiętajmy także o tych, dla których będą one przede wszystkim samotne. Zachęcamy do finansowego wsparcia organizatorów wigilii dla seniorów – każdą, nawet najmniejszą kwotą.

I wiele, wiele innych ciekawych wiadomości dedykowanych seniorom.

Reklama Reklama PolisyTravel

Prenumerata „Gazety Senior” zamów także online

Prezent, który cieszy przez cały rok! Jeśli uważasz, że warto czytać drukowaną „Gazetę Senior”, to już tylko do 25 listopada br. na Poczcie Polskiej zamówisz roczną prenumeratę miesięcznika „Gazeta Senior” na cały przyszły rok z dostawą do domu – 72 zł to całkowity koszt. Tu znajdziesz instrukcję graficzną, jak złożyć zamówienie przez internet.

„Gazeta Senior” grudzień 2022 – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ „Gazeta Senior” grudzień 2022


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior   Zapisz się do Newslettera


Zobacz również: 

Jak zamówić prenumeratę „Gazety Senior” do domu przez Internet? [INSTRUKCJA GRAFICZNA]

 

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds