Gazeta Senior wydanie styczeń 01/2023

Wydanie styczniowe „Gazety Senior”. Jeszcze znajdziecie w nim akcenty świąteczne m.in. jak dobrze świętować, radzi psycholog Jadwiga Kwiek. Jednak najwięcej miejsca poświęcamy temu, co nas czeka w nowym roku. Przyglądamy się zmianom w dwóch najważniejszych kwestiach tj. zdrowie i finanse.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Zdrowie i finanse seniora 2023

Przestudiowaliśmy dodatki do emerytury i zebraliśmy, co wiemy dziś na ten temat. Na które dodatki i kiedy będzie można liczyć w 2023 r., a których zabrakło.

Od stycznia 2023 r. obowiązywać będą nowe zasady refundacji wyrobów medycznych. Dzięki nowym limitom dopłat za niektóre produkty zapłacimy mniej. Na zmianach skorzystają szczególnie pacjenci stomijni, cukrzycy oraz pacjenci z niepełnosprawnościami [LISTA wyrobów medycznych TUTAJ]

Lek Lecanemab to wyczekiwany przełom w leczeniu choroby Alzheimera, udowodniono, że spowalnia pogorszenie pamięci i spadek funkcji poznawczych u pacjentów z chorobą Alzheimera. Wyjaśniamy w prostych słowach, co to oznacza i dlaczego to tak doniosłe odkrycie, więcej TU.

Choroby nowotworowe. Temat trudny, ale coraz bliżej każdego z nas. Co powiedzieć, jak się zachować, gdy bliski choruje, a my nie jesteśmy do tego przygotowani. Polecamy rozmowę z Joanną Pruban psycholog, która podpowiada, co robić. Wystarczą tylko DWA SŁOWA.

Reklama Reklama wynajmijseniora.pl

Co jeszcze w styczniowym numerze „Gazety Senior”?

Jak wyczarować uroczy prezent pod choinkę we własnej kuchni. W jaki sposób przygotować się na wakacje z wnukami we współczesnym świecie, podpowiada prawnik. Co w kulturze piszczy? Kogo i za co wyróżniono?

I wiele, wiele innych.

„Gazeta Senior” styczeń 2023 – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ

Gazeta Senior styczen 01-2023 okladka

„Gazeta Senior” styczeń 2023


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior   Zapisz się do Newslettera


Zobacz również: 

Jak zamówić prenumeratę „Gazety Senior” do domu przez Internet? [INSTRUKCJA GRAFICZNA]

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds