POKOLENIA Nowa telewizja tylko dla SENIORÓW. Ramówka, gdzie oglądać itd.

POKOLENIA Nowa telewizja tylko dla SENIORÓW. Ramówka, gdzie oglądać itd.

Rozrywka, inspiracje i lepsza orientacja we współczesnym świecie – to właśnie mogą znaleźć widzowie w programach pierwszej internetowej telewizji tworzonej dla dojrzałych widzów. Telewizja Pokolenia ma już prawie milion widzów.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Telewizja Pokolenia została stworzona przez zespół Fundacji Zaczyn organizującej m.in. coroczną Ogólnopolską Paradę Dojrzałych Wspaniałych. Emisja rozpoczęła się 30 listopada 2020 r., a w ramówce pojawiło się 10 premierowych programów. Można je oglądać na Facebooku, YouTube i stronie internetowej www.TelewizjaPokolenia.pl.

– Telewizja powstała, aby dostarczać widzom wartościowej rozrywki, ale też poszerzyć horyzonty. W ramówce znalazły się więc programy dostarczające nową wiedzę np. porady prawne Eli Banasiak czy porady cyfrowe Magdy Foryś. Z drugiej strony mamy też potańcówki z najstarszą polską prezenterką muzyki DJ Wiką, zajęcia sportowe, program z poradami kosmetycznymi. Chcemy naszych widzów zapoznawać z ciekawymi zjawiskami społecznymi, dlatego też można u nas znaleźć wywiady z nieszablonowymi seniorami, którzy zmieniają swoje życie i swoje otoczenie – mówi Przemysław Wiśniewski, Dyrektor Fundacji Zaczyn.

To, co wyróżnia Telewizję Pokolenia wśród innych, to przede wszystkim dostosowanie treści i formy programów do wymogów widzów dojrzałych, których potrzeby rzadko uwzględnia klasyczna telewizja, a zwłaszcza internet.

– Codziennie otrzymujemy od widzów pozytywne komentarze dotyczące odcinków programów. Poruszamy sprawy ważne i lekkie, ale robimy to inaczej niż inni – bez zbędnych emocji i nadmiernego tempa, zawsze w sposób pogłębiony. Widzimy już, że to działa. Każdy odcinek programu ma nawet 100 000 widzów, a łącznie dotarliśmy do prawie miliona osób – dodaje Przemysław Wiśniewski.

Jakie programy można oglądać?

ZAPYTAJ MAGDĘ

Magda Foryś daje wskazówki na temat mądrego korzystania z internetu, pokazuje jak bezpiecznie korzystać z cyfrowych nowinek.

ELA RADZI

Przystępne porady prawne dla seniorów. Alimenty, prawo spadkowe i inne tematy, które nurtują dojrzałe osoby.

ROZMOWY POKOLEŃ

To cykl nieszablonowych wywiadów z osobami, które spektakularnie zmieniły swoje życie albo też mają aspiracje, aby zmienić świat.

CIAŁO I DUSZA

Beata Sasinowska pokazuje jak zadbać o swoje piękno – zarówno to zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Poruszamy tematy związane z masażem twarzy, aromaterapią i relaksacją.

DOMÓWKA Z DJ WIKĄ

To także wybór popularnych utworów tanecznych, które sprawdzą się zarówno w domu jak i podczas każdej prywatki. Program prowadzi jedyna i niepowtarzalna DJ Wika.

BAŚKA POZA SCHEMATEM

Skąd wiedzieć jak być dobrą babcią? Czy warto kierować się zdrowym egoizmem
w codziennym życiu? Co wypada dojrzałym osobom? Odpowiedzi na te pytania udzielają Basia Izydorczyk i jej goście.

CHWILA DLA ZDROWIA

Marta Maliszewska, trenerka i dietetyczka pokazuje jak i co ćwiczyć, aby zachować lub odzyskać dobrą kondycję.

DOJRZAŁE PIĘKNO

Piękna i zadbana – bez względu na wiek. Jak to zrobić? Czego unikać? W jakie kosmetyki warto się zaopatrzyć? Kobiece porady serwuje wizażystka, stylistka i doradca wizerunku – Renata Majewska.

KUCHNIA POKOLEŃ

Jak gotować smacznie i zdrowo? A do tego ze składników, które łatwo znaleźć na zakupach? Porady kulinarne, łatwe przepisy i garść ciekawostek jedzeniowych serwuje Tomasz Królikowski.

W STYLU DOWOLNYM

Program modowy, pełen stylowych porad. Co ubrać na daną okazję? Jakie kolory są odpowiednie do danego typu urody? Modowe triki pokazuje stylistka – Iwona Jankowska.

Reklama Reklama wynajmijseniora.pl

TV POKOLENIA Gdzie można oglądać programy?

Facebook.com/TelewizjaPokolenia
www.TelewizjaPokolenia.pl

Może Cię zainteresować:

Miłość w sanatorium po koronawirusie. Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz z Sanatorium Miłości

Sanatorium Miłości – rozmowa z bohaterkami I edycji

Infolinia Allegro dla Seniora 616 271 777. Pomoc przy zakupach w Internecie.

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds