Reklama na portalu GazetaSenior.pl

Reklama na portalu dla seniorów GazetaSenior.pl

O PORTALU

Portal GazetaSenior.pl to źródło aktualnych informacji dla seniorów. Serwis koncentruje się na wiadomościach i propozycjach dedykowanych osobom starszym. Redakcja publikuje porady zdrowotne, prawne i finansowe – w tym zmiany w przepisach dotyczących emerytur. Senior znajdzie tutaj propozycje kulturalne, turystyczne, hobbystyczne, zakupowe oraz dotyczące mody i urody 50+. GazetaSenior.pl to także nowinki, relacje oraz ciekawostki dla seniorów i o seniorach. Najlepszy wirtualny przewodnik po aktualnych wydarzeniach dedykowanych osobom starszym, wszystko w jednym miejscu.

Portal GazetaSenior.pl powstał w 2015 roku jako medium uzupełniające dla drukowanego miesięcznika Gazeta Senior, wydawanego od 2011 roku. Dziś to silne i stale umacniające swoją pozycję medium.

Rozwój portalu gazetasenior.pl

Dla klientów portal GazetaSenior.pl to wartościowa przestrzeń reklamowa przyciągająca seniorów każdego dnia. Oferujemy możliwość zamieszczenia zarówno artykułów sponsorowanych, jak i reklamy graficznej. W 2023 r. odwiedza nas ponad 500 tysięcy unikalnych czytelników miesięcznie, co przekłada się na ponad 1 milion odsłon w miesiącu. 

Formy reklam na portalu dla seniorów GazetaSenior.pl

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

W dniu publikacji artykuł sponsorowany ukazuje się w sekcji „Aktualności” na samej górze serwisu i z każdym dniem przesuwa się niżej wraz z publikacją nowych artykułów na portalu. Przez minimum 14 dni artykuł wyświetlany jest na stronie głównej. Po tym okresie artykuł pozostaje na portalu w kategorii tematycznej, do której został przypisany (np. Zdrowie, Książki, Turystyka, etc.), w naturalny sposób przesuwa się na kolejne podstrony archiwum danej kategorii.

Dajemy gwarancję, że linki w artykułach pozostają aktywne przez min. 12 miesięcy a artykuły min. 2 lata, w praktyce jednak nie usuwamy artykułów z portalu. Rekomendowana długość artykułu to ok. 3,5 tys. znaków ze spacjami, do 4 zdjęć/grafik oraz linki do strony Klienta.

Parametry artykułów sponsorowanych:

  • Rekomendowana objętość artykułu: do 3,5 tys. znaków ze spacjami
  • Linki wychodzące: do 2 linków wychodzących (mogą być dofollow)
  • Zdjęcia/grafiki: do 4 zdjęć, w tym grafika reklamowa/plakat; format JPG lub PNG Rekomendowana szerokość zdjęcia/grafiki: 1200 px
  • Artykuł prosimy przesłać w dokumencie tekstowym (MS Word, Open Office).
  • Artykuł zostanie oznaczony przez wydawcę serwisu GazetaSenior.pl jako „Materiał reklamowy + nazwa promowanej firmy / marki”

Przykłady wybranych artykułów sponsorowanych publikowanych w serwisie GazetaSenior.pl

ARTYKUŁ SPONSOROWANY Z PROMOCJĄ W NEWSLETTERZE

Opublikowany na portalu artykuł sponsorowany, wg parametrów opisanych powyżej, może zostać dodatkowo udostępniony w formie polecenia w Newsletterze Gazety Senior.

Zapytaj o aktualne statystyki dot. Newslettera.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY Z PROMOCJĄ NA FACEBOOKU

Opublikowany na portalu artykuł sponsorowany, wg parametrów opisanych powyżej, może zostać dodatkowo udostępniony w formie postu na oficjalnym fanpage’u Gazety Senior w serwisie Facebook, który dostępny jest pod linkiem: https://www.facebook.com/GazetaSenior

Istnieje możliwość geolokalizacji promowanego wpisu, to idealne rozwiązanie dla klientów o zasięgu lokalnym lub regionalnym.

Przykład wpisu promującego artykuł sponsorowany:

REKLAMA W ARTYKULE REDAKCYJNYM

Reklama umieszczona w artykule redakcyjnym

Reklama umieszczona w artykule redakcyjnym

Reklama wielkości 720 x 300 px umieszczona w opublikowanym już na portalu artykule redakcyjnym, cieszącym się dużą popularnością. Reklama graficzna odsyła do strony/podstrony internetowej wskazanej przez Klienta.

Redakcja udostępni Klientowi aktualną listę najpopularniejszych artykułów na portalu GazetaSenior.pl w celu wyboru tego, w którym ma zostać umieszczona reklama.

REKLAMA GRAFICZNA – BANERY

Box: 300 x 300 px na prawym panelu

Baner reklamowy typu „Box” 300 x 300 px w formacie jpg lub png linkujący do strony/podstrony internetowej wskazanej przez Klienta. Baner umieszczany jest na prawym panelu (pasku) portalu i jest widoczny na każdej podstronie serwisy z artykułem oraz stronie głównej.

Baner reklamowy typu Box 300 x 300 px na portalu GazetaSenior_pl

Baner reklamowy typu Box 300 x 300 px na portalu GazetaSenior_pl

Double Box: 300 x 600 px na prawym panelu

Baner reklamowy typu „Double Box” 300 x 300 px w formacie jpg lub png linkujący do strony/podstrony internetowej wskazanej przez Klienta. Baner umieszczany jest na prawym panelu (pasku) portalu i jest widoczny na każdej podstronie serwisy z artykułem oraz stronie głównej.

Baner reklamowy typu Double Box 300 x 600 px na portalu GazetaSenior.pl

Baner reklamowy typu Double Box 300 x 600 px na portalu GazetaSenior.pl

Duży Baner: 720 x 300 px w sekcji Aktualności na stronie głównej

Baner reklamowy typu „Duży Baner” 720 x 300 px w formacie jpg lub png linkujący do strony/podstrony internetowej wskazanej przez Klienta. Baner umieszczany jest na stronie głównej portalu w sekcji Aktualności.

Duży Baner reklamowy 720 x 300 px na portalu GazetaSenior.pl

Duży Baner reklamowy 720 x 300 px na portalu GazetaSenior.pl

Kontakt w sprawie reklamy

Aby zamówić reklamę lub uzyskać dodatkowe informacje w sprawie reklamy na portalu GazetaSenior.pl prosimy o kontakt:

Łukasz Marszałek MediaSenior

Łukasz Marszałek
Business Partner/Prokurent
Z-ca redaktora naczelnego Gazety Senior
lukasz.marszalek@mediasenior.pl
tel. 608 352 098

 

 

 

 

Zapraszamy

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds