Inauguracja Wrocławskich Dni Seniora z Marszem Kapeluszy, Koncertem i Potańcówką [8 września]

Inauguracja Wrocławskich Dni Seniora z Marszem Kapeluszy, Koncertem i Potańcówką [8 września]

Konkursy, koncerty, wykłady, darmowe badania i konsultacje, pikniki oraz spacery z przewodnikiem. Zapraszamy seniorów na obchody Dni Seniora 2023 we Wrocławiu!
14. edycja Wrocławskich Dni Seniora potrwa od 8 września do 19 października. Obchody rozpoczną się uroczystym Marszem Kapeluszy 8 września o godz. 10:00. Dołączcie do nas!

Patronat medialny

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Marsz Kapeluszy na wrocławskim Rynku

O godzinie 11:30 rozpocznie się Marsz Kapeluszy, który przemaszeruje po wrocławskim Rynku. O godzinie 12:00 na pl. Gołębim (Rynek) odbędzie się uroczysta inauguracja z udziałem Jacka Sutryka, Prezydenta Wrocławia. Podczas tego wyjątkowego momentu, Prezydent przekaże symboliczny klucz do miasta Senioralnej Parze Królewskiej. Tradycyjnie wyróżnione zostaną także osoby, instytucje i firmy, które troszczą się o seniorów. Przyznane zostaną statuetki „Przyjaciół Seniorów” oraz certyfikaty „Miejsc Przyjaznych Seniorom”. Nagrody trafią również do zwycięzców konkursów: „Wrocław Seniorów wita, o kapelusz i muszkę pyta”, „Młodzi duchem, dojrzali stażem” i „Smart Senior”.

Zobacz również: Wrocławskie Dni Seniora 2023 – dla seniora, grup senioralnych i srebrnych przedsiębiorców [7 KONKURSÓW]

Reklama Reklama SU Bałtyk

Koncert Andrzeja Cierniewskiego

Po oficjalnej części, o godzinie 13:00, zapraszamy na unikalny koncert największych przebojów w wykonaniu energetycznego artysty z ciepłym głosem — Andrzeja Cierniewskiego, który zdobywa serca słuchaczy w Polsce i Stanach Zjednoczonych.

Reklama Reklama PolisyTravel

Pogodna Potańcówka z Joanną Kruk i Zygmuntem Chajzerem

Bezpośrednio po koncercie, od 14:00 do 17:00, organizatorzy zapraszają do udziału w Pogodnej Potańcówce z Radiem Pogoda! Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer poranny duet poprowadzą mnóstwo konkursów z nagrodami, wybiorą Króla i Królową Pogodnej Potańcówki, a także stworzą specjalną strefę pogodnego wypoczynku z wygodnymi leżakami. Całe wydarzenie dedykowane jest miłośnikom pięknych melodii z lat 50., 60. i 70.

Nie przegap tego wyjątkowego dnia! Moc atrakcji dla seniorów przygotowało WCRS – Wrocławskie Centrum Seniora.

fot. Dni Seniora Wrocław 2022, WCRS – Wrocławskie Centrum Seniora.


Jeżeli chcesz być na bieżąco z senioralnymi wydarzeniami? Zapisz się do Newslettera Gazety Senior   Zapisz się do Newslettera


Zobacz również: 

Wrocławskie Dni Seniora 2023 – dla seniora, grup senioralnych i srebrnych przedsiębiorców [7 KONKURSÓW]

Dni Seniora 2023. Senioriady, targi seniora i święta seniorów. KALENDARZ wydarzeń senioralnych. Co, gdzie, kiedy?

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds