Najnowsza powieść pióra mistrzyni kryminałów, Aleksandry Marininy – „Współautorzy”[FRAGMENT POWIEŚCI]

Najnowsza powieść pióra mistrzyni kryminałów, Aleksandry Marininy – „Współautorzy”[FRAGMENT POWIEŚCI]

Aleksandra Marinina to znana na całym świecie autorka rosyjskich kryminałów. Do sprzedaży trafił kolejny tom popularnej serii, której główną bohaterką jest uwielbiana przez czytelników major Anastazja Kamieńska.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Mistrzyni rosyjskich kryminałów – Aleksandra Marinina

„Współautorzy” to zawiła, lecz doskonale dopracowana intryga, zmuszająca czytelnika do ciągłej koncentracji, oraz ciekawie wykreowani bohaterowie. Barwności dodają fabule wątki obyczajowo-społeczne, które doskonale zarysowują obraz współczesnej Rosji. To połączenie sprawia, że możemy w pełni oddać się panującemu w książce klimatowi i z zaciekawieniem śledzić każdy kolejny krok Nastii Kamieńskiej.

Sprawa, z którą musi zmierzyć się moskiewska śledcza, nie należy do najłatwiejszych. Tylko doskonały umysł poradzi sobie z tak złożoną zagadką. Sytuację dodatkowo komplikują osobiste rozterki Nastii, wynikające z coraz większej świadomości ograniczeń, które niesie ze sobą wiek. Czy znana ze swojej niezależności i kobiecej siły major Kamieńska pogodzi się z zachodzącymi zmianami?

„Współautorzy” fabuła

Co łączy trzech wziętych autorów, którzy piszą razem poczytne powieści, z młodą kobietą zabitą w jej mieszkaniu? Na pierwszy rzut oka nic. Anastazja Kamieńska wie, że niekiedy losy ludzkie splatają się w nieoczekiwany sposób. Głównym zadaniem milicjantki jest ujawnić powiązania: wydobyć na jaw to, co ukryte. A to potrafi. Dopiero gdy się z tym upora, wyjaśni się, dlaczego jednego z pisarzy dźgnięto nożem i dlaczego zabito młodą kobietę…
To jednak nie będzie koniec problemów – Nastia Kamieńska będzie musiała jeszcze namierzyć przestępców, którzy za wszelką cenę będą unikać wymiaru sprawiedliwości. Kto będzie górą?

„Współautorzy” [FRAGMENT POWIEŚCI] 

Książkę można bezpiecznie zamówić w księgarni internetowej Czwarta Strona

Zobacz również: 

Dam szansę kobiecie. Hanna Greń m.in o najnowszej książce „Północna Zmiana”

CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds