„Gazeta Senior” czerwiec 2023 [6/2023]. Sprawdź, co w numerze?

Czerwcowy numer „Gazety Senior” otwieramy rozmową z Katarzyną Miller, charyzmatyczną psycholożką, która właśnie wydała swoją drugą płytę. Tak, Pani Kasia także śpiewa. Rozprawiamy o muzyce, psychologii i długim życiu. Gorąco polecamy.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Portfel seniora, czyli najważniejsze wiadomości ekonomiczne [Finanse]

„Gazeta Senior” w czerwcu to oczywiście doniesienia dotyczące emerytur i dodatków dla seniorów. Piszemy m.in. o 14. emeryturze, sejm przyjął już ustawę o dodatkowym świadczeniu, które będzie stałym rocznym dodatkiem do emerytury. Tzw. Tuskowe, czyli podniesienie kwoty wolnej od podatku to potencjalny brak podatku od 13 i 14-tki.
Waloryzacja 2024, czyli pierwsze prognozy i nowe rozwiązania na stole – na czym miałyby polegać? Zapowiedź nowego dodatku dla emerytowanych sołtysów – tzw. Sołtysowe.

Waloryzacja składek emerytalnych na koncie w ZUS to wiadomości dla przyszłych emerytów.

Postępów prac nad programem bezpłatnych leków 65+ i dużo więcej [Zdrowie, Sanatorium, Uroda]

Program bezpłatnych leków budzi emocje, polecamy artykuł pt. Bezpłatne leki 65+ bez tajemnic, które leki będą za darmo, a które nie? Nie zapominamy, że seniorzy 75+ wciąż czekają na zniesienie przez resort zdrowia kłopotliwego wymogu dotyczącego tzw. Recepty S, czyli recepty na bezpłatne leki dla seniorów 75 plus.

Ponadto: kolejka do sanatorium 2023 – tabela z czasem oczekiwania w poszczególnych województwach. W ABC Psychologii dla seniorów dr Jadwiga Kwiek pisze o wychodzeniu na prostą, czyli o rezyliencji. Dla zdrowia i urody polecamy naturalny sposób na młodszy wygląd, czyli masaż KOBIDO i BOROWINĘ, polskie „czarne złoto”.

Reklama Głosowanie na seniora/kę roku 2023

Najważniejsze eventy senioralne w kraju [Wydarzenia]

Będziecie?

Prawo dla osób starszych. Prosto i bez żargonu [Prawo]

W cyklu Masz do tego PRAWO notariusze Izby Notarialnej we Wrocławiu wyjaśniają, kiedy możliwa jest wizyta notariusza w DOMU, SZPITALU, ZAKŁADZIE OPIEKI.
Czy musisz za każdym razem podać dane z dowodu, aby odebrać emeryturę? Jednak nie! Listonosze wywalczyli zmianę. Kolejarze, motorniczy, kierowcy miejskich autobusów chronieni jak funkcjonariusze publiczni [nowe przepisy]. Po „chwilówkę” tylko ze zdolnością kredytową – plusy i minusy rozwiązania.

Uważaj na te SMS-y! To oszustwo na ZUS [ostrzeżenie].

Modele 60+ poszukiwani! [Akcja Senior/ka miesiąca w „Gazecie Senior”]

Poznaj Martę Baranowską i dowiedz się, jak nasza Senior/ka miesiąca [czerwiec] została dojrzałą modelką?
Zaproszenie do Akcji Senior/ka miesiąca w „Gazecie Senior”. Jak się zgłosić? Instrukcja krok po kroku.

„Gazeta Senior” lokalnie [Małe ojczyzny]

Senior w powiecie, czyli kilka słów o małej polityce senioralnej. Wioletta Kaszak, starosta powiatu choszczeńskiego w rozmowie z Andrzejem Wiśniewskim.

Autopromocja Prenumerata indywidualna Gazety Senior

Koncerty, festiwale, propozycje teatralne i książkowe, oraz felietony [Kultura]

Jaki jest TEATR współczesny? Felieton Krystyny Ziętak, blogerki Wirtualna Kultura 60+ oraz recenzja spektaklu muzycznego Andrzeja Wiśniewskiego pt. Seniorzy wskrzesili Annę Jantar.

Zniżki dla grup senioralnych na wybrane wydarzenia.

Prenumerata „Gazety Senior” zamawiaj on-line i telefonicznie [NOWOŚĆ]

„Gazeta Senior” to drukowany ogólnopolski miesięcznik dla osób 60+ dostępny wyłącznie w prenumeracie – cyfrowej, jak i drukowanej. Teraz zamówisz „Gazetę Senior” w sklepie internetowym lub telefonicznie. Zaprenumeruj swoje ulubione czasopismo bezpośrednio w wydawnictwie przez cały rok.

„Gazeta Senior” – numer czerwiec 06/2023 – otrzymasz na swój adres e-mail lub do skrzynki pocztowej, kupując prenumeratę cyfrową i/lub papierową – WYBIERZ TUTAJ


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior  Zapisz się do Newslettera


 

Redakcja
CATEGORIES
Share This