Gazeta Senior styczniowy numer 1/2020

Styczniowy numer „Gazety Senior” już się ukazał, aby zdążył trafić do czytelników przed świętami. O czym jest aktualne wydanie? Jeszcze dokładniej przyglądamy się działaniom na rzecz seniorów w mijającym roku. Niektóre starania napawają optymizmem, ale są i takie, które budzą obawy. Zdrowie i opieka to dziedziny rozbudząjące najwięcej emocji – naszpikowane wyzwaniami naszych czasów wymagają ogromnych nakładów finansowych, ale przede wszystkim woli zmian. 

28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Na okładce Jurek Owsiak, który w rozmowie z Kazimierzem Nawrockim zachęca do udziału w 28. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale nie tylko. Panowie poruszyli wiele ciekawych wątków. Gorąco polecamy.

Reklama Reklama wynajmijseniora.pl

Jaki to był rok dla seniorów? Podsumowania 2019 r.

Przełom roku to najlepszy czas na podsumowania i małą inwentaryzację działań, zamierzeń i pomysłów. Dobrze jest spojrzeć za siebie, przyjrzeć się temu, czego dokonaliśmy w mijającym roku, ale przede wszystkim temu, co zostało przez nas pominięte. Mamy nadzieję, że sukcesy napędzą do działania, a naładowane baterie pozwolą zając się sprawami odłożonymi na półkę. Wciąż żyjemy nadzieją, że zrobią to także osoby zajmujące się seniorami – odpowiedzialne za ich godny los. Na łamach aktualnego wydania znajdziecie mnóstwo podsumowań mijającego roku, które starają się odpowiedzieć na pytanie: jaki to był rok dla seniorów. Każde jest inne, co potwierdza, jak bardzo różnią się między sobą seniorzy, stojące przed nimi wyzwania i codzienne problemy.

GazetaSenior.pl

E-seniorów zapraszamy codziennie na portal GazetaSenior.pl. W grudniu w serwisie GazetaSenior.pl znajdziecie przegląd najciekawszych wywiadów i materiałów z drukowanego wydania Gazety Senior emitowanych w 2019 r.

Wesołych Świat i Szczęśliwego Nowego Roku

Czytelnikom Gazety Senior składamy najserdeczniejsze życzenia Wesołych Świąt w gronie bliskich i życzliwych osób. Sporej dawki zdrowia i większej liczby powodów do uśmiechu i śmiechu w nadchodzącym 2020 r.

Gazeta Senior styczeń 2020 – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ

Polecamy także: Gazeta Senior grudniowy numer 12/2019

Sprawdź również więcej wydań Gazety Senior! KLIKNIJ TUTAJ

W oczekiwaniu na numer lutowy, który ukaże się 29 stycznia, zapraszamy na portal GazetaSenior.pl i na Facebookowy Fan Page Gazety Senior.

Prenumerata Gazety Senior na 2020 r. z dostawą do skrzynki pocztowej, więcej na temat TUTAJ

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds