Gazeta Senior wydanie kwiecień 04/2023

Kwietniowy numer „Gazety Senior” rozpoczynamy rozmową Eryka Priebe z pierwszą damą polskiej piosenki Ireną Santor traktującą o fenomenie Jolanty Kwaśniewskiej. Wywiad pochodzi z książki „Pierwsza wśród dam”, w której autor próbuje dotrzeć do źródeł wizerunkowego sukcesu naszej First Lady. Książka pod patronatem medialnym Gazety Senior jest już do nabycia w dobrych księgarniach.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Zdrowie i finanse seniora na wiosnę

Prognozujemy, jak może wyglądać 14. emerytura w tym roku. Publikujemy aktualne stawki za sanatorium z NFZ [TABELE] – seniorzy uniknęli w tym roku kolejnej podwyżki!  Podpowiadamy również, jak sprawnie i skutecznie sprawdzić, gdzie jest twój lek. Kryzys lekowy to coś więcej niż zjawisko medialne. W kwestii zdrowia ostrzegamy również przed „cudownymi” specyfikami i urządzeniami, które rzekomo przywracają słuch jak za młodych lat, więcej na ten temat także online.

Reklama Reklama SU Bałtyk

Ważne!

Trauma to słowo, które jest odmieniane dziś przez wszystkie przypadki zarówno w mediach, jak i przy kawie. Czy wiemy, co ono oznacza? Kogo dotyczy? Czy można ją uleczyć? Tłumaczy czytelnikom psycholog dr Jadwiga Kwiek.

Sekspertki Olga Żukowicz i Klaudia Latosik ze Srebrnego Warkocza wyjaśniają dziś, dlaczego seniorzy rezygnują z seksu. Powodów mają wiele, ale wcale nie oznacza to dla nich końca intymności. Ciekawe.

Reklama Reklama PolisyTravel

Kultura dla seniora

Smaczek dla miłośników dobrej muzyki. Wrocławski Chór Seniora zaśpiewał z Dawidem Podsiadło. Brawo Seniorzy! Brawo Dawid!

Zapraszamy seniorów do Kina i do teatru!

Sezon komunijny za pasem. Zebraliśmy 20 pomysłów na prezent dla wnuczki lub wnuka [Kliknij TU] z tej okazji. Podpowiadamy również, jakie nominały goszczą najczęściej w kopertach.

Po jeszcze więcej aktualnych informacji dla seniorów zapraszamy na gazetasenior.pl

Zamówienia na drukowany miesięcznik „Gazeta Senior” z dostawą do domu ruszą 16 kwietnia br.

„Gazeta Senior” kwiecień 2023 – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ

Gazeta Senior numer kwiecień 2023 (04_2023) okładka z cieniem

„Gazeta Senior” kwiecień 2023


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior   Zapisz się do Newslettera


Zobacz również: 

Prenumerata pakietowa „Gazety Senior” w cenie 1 zł brutto za egzemplarz [PROMOCJA]

Jak zamówić prenumeratę „Gazety Senior” do domu przez Internet? [INSTRUKCJA GRAFICZNA]

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds