Gazeta Senior wydanie kwiecień 04/2023

Kwietniowy numer „Gazety Senior” rozpoczynamy rozmową Eryka Priebe z pierwszą damą polskiej piosenki Ireną Santor traktującą o fenomenie Jolanty Kwaśniewskiej. Wywiad pochodzi z książki „Pierwsza wśród dam”, w której autor próbuje dotrzeć do źródeł wizerunkowego sukcesu naszej First Lady. Książka pod patronatem medialnym Gazety Senior jest już do nabycia w dobrych księgarniach.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Zdrowie i finanse seniora na wiosnę

Prognozujemy, jak może wyglądać 14. emerytura w tym roku. Publikujemy aktualne stawki za sanatorium z NFZ [TABELE] – seniorzy uniknęli w tym roku kolejnej podwyżki!  Podpowiadamy również, jak sprawnie i skutecznie sprawdzić, gdzie jest twój lek. Kryzys lekowy to coś więcej niż zjawisko medialne. W kwestii zdrowia ostrzegamy również przed „cudownymi” specyfikami i urządzeniami, które rzekomo przywracają słuch jak za młodych lat, więcej na ten temat także online.

Autopromocja Prenumerata indywidualna Gazety Senior

Ważne!

Trauma to słowo, które jest odmieniane dziś przez wszystkie przypadki zarówno w mediach, jak i przy kawie. Czy wiemy, co ono oznacza? Kogo dotyczy? Czy można ją uleczyć? Tłumaczy czytelnikom psycholog dr Jadwiga Kwiek.

Sekspertki Olga Żukowicz i Klaudia Latosik ze Srebrnego Warkocza wyjaśniają dziś, dlaczego seniorzy rezygnują z seksu. Powodów mają wiele, ale wcale nie oznacza to dla nich końca intymności. Ciekawe.

Reklama Jesienny Rejs Seniora

Kultura dla seniora

Smaczek dla miłośników dobrej muzyki. Wrocławski Chór Seniora zaśpiewał z Dawidem Podsiadło. Brawo Seniorzy! Brawo Dawid!

Zapraszamy seniorów do Kina i do teatru!

Sezon komunijny za pasem. Zebraliśmy 20 pomysłów na prezent dla wnuczki lub wnuka [Kliknij TU] z tej okazji. Podpowiadamy również, jakie nominały goszczą najczęściej w kopertach.

Po jeszcze więcej aktualnych informacji dla seniorów zapraszamy na gazetasenior.pl

Zamówienia na drukowany miesięcznik „Gazeta Senior” z dostawą do domu ruszą 16 kwietnia br.

„Gazeta Senior” kwiecień 2023 – prenumeratę Gazety Senior zamówisz TUTAJ

Gazeta Senior numer kwiecień 2023 (04_2023) okładka z cieniem

„Gazeta Senior” kwiecień 2023


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior   Zapisz się do Newslettera


Zobacz również: 

Prenumerata pakietowa „Gazety Senior” w cenie 1 zł brutto za egzemplarz [PROMOCJA]

Jak zamówić prenumeratę „Gazety Senior” do domu przez Internet? [INSTRUKCJA GRAFICZNA]

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds