Inauguracja VII Łódzkich Senioraliów! 15.05.2021 NORDIC WALKING+GRA TERENOWA

Inauguracja VII Łódzkich Senioraliów! 15.05.2021 NORDIC WALKING+GRA TERENOWA

Uroczyste i oficjalne rozpoczęcie Łódzkich Senioraliów 2021 odbędzie się 15 maja (sobota) br. w Arturówku. Zapraszamy wszystkich seniorów na spacer nordic walking połączony z grą terenową.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Przy trasie spaceru na uczestników czekać będą punkty z zadaniami do wykonania oraz miejsca z poczęstunkiem, przy których seniorzy będą mogli pokrzepić się przed kolejnymi wyzwaniami. Osoby początkujące mogą liczyć na wsparcie doświadczonych i lubianych instruktorów nordic walking, a wszyscy przybyli – na świetnie spędzony czas na łonie natury. Do spaceru i gry można dołączać w godzinach od 10:00 do 13:00. Start i meta wydarzenia znajduje się obok siłowni zewnętrznej i wodnego parku zabaw dla dzieci w Arturówku. Ważna informacja dla posiadaczy Miejskiej Karty Seniora! Jak co roku w trakcie trwania „Łódzkich Senioraliów” seniorzy z miejską kartą podróżują komunikacją miejską na terenie miasta bezpłatnie!

HARMONOGRAM VII Łódzkich Senioraliów

Transmisje wydarzeń odbywających online w ramach VII Łódzkich Senioraliów będą udostępniane na profilu Seniorzy w Łodzi: www.facebook.com/SeniorzywLodzi. Zapraszamy do śledzenia! Szczegółowy HARMONOGRAM Łódzkich Senioraliów i wydarzeń przygotowanych dla seniorów znajduje się  do pobrania TUTAJ.

Na wydarzenie zapraszają Urząd Miasta Łodzi, Centra Zdrowego i Aktywnego Seniora oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Gazeta Senior.

Może Cię zainteresować:

Pierwsze Senioralia w 2021 r! Start, harmonogram, zaproszenie dla seniorów i twórców z całej Polski!

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds