Senioralni.Poznań 11 edycja już wkrótce!

Senioralni.Poznań 11 edycja już wkrótce!

Przygotowania tegorocznych „Senioralnych” cały czas trwają, jeszcze można zgłosić swoje propozycje do programu.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej GazetaSenior.pl

Jubileuszowa, zeszłoroczna edycja “Senioralnych” była dopasowana do możliwości, jakie oferowała rzeczywistość. W tym roku Centrum Inicjatyw Senioralnych również podejmujemy próbę przygotowania jesiennych wydarzeń dla seniorek i seniorów. – Wszyscy mamy już doświadczenie w organizowaniu codziennej pracy oraz wydarzeń bardziej wyjątkowych w pandemicznej rzeczywistości. Wiemy, co działa, a co nie, jakie wydarzenia cieszą się dużym zainteresowaniem, a jakie mniejszym – mówią organizatorzy.

Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu zachęca uniwersytety trzeciego wieku, miejskie instytucje, organizacje pozarządowe, domy pomocy społecznej i prywatne podmioty do włączenia się. Aby ta jesień w Poznaniu była bardzo senioralna!
Podobnie jak w zeszłym, czas trwania “Senioralnych” został skrócony z miesiąca do dwóch tygodni, a wydarzenia zaplanowano w dniach 1-17 października. – Zapraszamy do zgłoszenia dwóch wydarzeń. Mogą to być zarówno wydarzenia stacjonarne, realizowane w reżimie sanitarnym, jak i wydarzenia online. Być może pogoda pozwoli zorganizowanie spotkań na świeżym powietrzu – zachęcają w CentrumIS.

Zgłoszenia

Deklarację udziału przyjmowane są drogą mailową pod adresem: zuzanna.macko@centrumis.pl. Należy przesłać opis zgłaszanych wydarzeń, informacje o terminie, miejscu, organizatorach i ewentualnych zapisach czy opłatach. Na zgłoszenia czekają do 7 września br.

Więcej informacji o „Senioralnych” w kolejnym numerze „Gazety Senior” oraz na w serwisie GazetaSenior.pl. „Gazeta Senior” objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Poprzednie edycje:

Senioralni. Poznań 2020. ZAPOWIEDŹ

Senioralni.Poznań 2019

Redakcja
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds