SENIOR/KA ROKU 2023 [głosowanie]

SENIOR/KA ROKU 2023 [głosowanie]

Wiosną 2023 roku rozpoczęliśmy akcję „Senior/ka miesiąca”, której celem jest zachęcenie seniorów, a może nawet Ciebie, do spróbowania swoich sił w srebrnym modelingu. Od momentu jej startu odkryliśmy osiem niezwykłych historii i osób, które postanowiły wyruszyć w tę wyjątkową drogę.

Teraz nadszedł czas na decyzję Czytelników! Zachęcamy do udziału w głosowaniu na SENIORKĘ lub SENIORA ROKU 2023. Odwiedzajcie codziennie gazetasenior.pl i głosujcie na ulubioną kandydatkę lub kandydata. Głosowanie potrwa do 20 stycznia 2024 r. 

Kandydatki i kandydaci na Seniora Roku 2023: sylwetki i wywiady

Senior miesiąca MAJ, Wojtek Husakiewicz

Wojtek Husakiewicz. Senior miesiąca [MAJ]

Wojtek Husakiewicz [WYWIAD] Senior miesiąca [MAJ]

Wojtek Husakiewicz, senior maja, to nie tylko przystojny mężczyzna, ale także dojrzały model, który zaskarbił sobie uznanie w branży. Przez ponad 20 lat prowadził sklepy z odzieżą dla kobiet, co zrodziło w nim zainteresowanie modą. Pasję tę rozwijał na Instagramie, prezentując swoje stylizacje. W pandemii postanowił całkowicie poświęcić się modelingowi i dołączył do agencji SPOT Management. Jego motto to nie bać się być innym niż wszyscy.

 

Marta Baranowska. Senior/ka miesiąca [CZERWIEC]

Marta Baranowska [WYWIAD] Senior/ka miesiąca [CZERWIEC]

Marta Baranowska, seniorka czerwca, to nie tylko doktor nauk o kulturze fizycznej, nauczyciel akademicki i były kierownik UTW w AWF we Wrocławiu, ale także dojrzała modelka, która odkryła swoją nową pasję. Zainteresowanie modelingiem pojawiło się, gdy postanowiła uczcić swoje 50. urodziny sesją zdjęciową. Mimo że wcześniej nie myślała o karierze w modelingu, obecnie ceni sobie różnorodność propozycji i wspaniałą atmosferę na planach. Marta chce pokazać, że starość to naturalny etap życia i zachęca do przygotowywania się do niej na różne sposoby.

 

Iwona kimstacz Seniorka miesiąca lipiec

Iwona Kimstacz. Senior/ka miesiąca [LIPIEC]

Iwona Kimstacz [WYWIAD] Senior/ka miesiąca [LIPIEC]

Iwona Kimstacz, seniorka lipca, to fascynująca postać, której kariera w branży filmowej i modelingu rozpoczęła się w dojrzałym wieku. Przygoda zaczęła się od agencji aktorskiej, gdzie zwrócono uwagę na jej naturalny talent, tu rozpoczęła swoją przygodę z filmem paradokumentalnym. Iwona podkreśla, że dziś praca aktorska to dla niej nie tylko wyzwanie artystyczne, ale również sposób na rozwijanie się i utrzymanie sprawności intelektualnej. W modelingu widzi kolejną inwestycję w siebie. Aktywna uczestniczka życia społecznego i pasjonatka jogi. Jej motto: spróbować wszystkiego i przekonać się, czy nam smakuje.

 

Sławek Kaczmarczyk. Senior miesiąca [SIERPIEŃ]

Sławek Kaczmarczyk [WYWIAD] Senior miesiąca [SIERPIEŃ]

Sławek Kaczmarczyk, senior sierpnia, to mężczyzna, którego historia udowadnia, że marzenia mają moc. Zaczęło się po tym, jak jego żona obejrzała program o srebrnych modelach. Początkowo traktował to z przymrużeniem oka. Z czasem postanowił zrobić zdjęcia i tak rozpoczęła się jego kariera. Mimo udziału licznych castingów traktuje to jako zajęcie dodatkowe i zabawę. W branży srebrnego modelingu fascynują go ludzie pracujący w reklamie, otwarci, pogodni i chętni do dzielenia się wiedzą. Wspinaczka, siłownia czy jazda na rowerze, pomagają mu utrzymać sprawność, a wspinaczka doskonale pozwala zapomnieć o codziennych problemach.

 

Gabriela Radtke-Strzelecka. Senior/ka miesiąca [WRZESIEŃ]

Gabriela Radtke-Strzelecka [WYWIAD] Senior/ka miesiąca [WRZESIEŃ]

Gabriela Radtke-Strzelecka, seniorka września, to niezwykła modelka, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę w branży silver modelingu, zainspirowana koleżanką, która działa w tej branży. Postanowiła spróbować swoich sił, odkrywając, że przed osobami 50 plus otwierają się nowe możliwości w świecie mody. Jednak moda to nie jedyna pasja Gabrieli – jest również pasjonatką jazdy na łyżwach i rolkach figurowych, tańca, jeździ na motorze, uczęszcza na strzelnicę, a nawet próbuje swoich sił na skateparku.

 

 

Irena Pietrzak. Senior/ka miesiąca [PAŹDZIERNIK]

Irena Pietrzak [WYWIAD] Senior/ka miesiąca [PAŹDZIERNIK]

Irena Pietrzak, seniorka października, karierę w branży silver modelingu rozpoczęła stosunkowo niedawno, wraz z nadejściem emerytury. Zafascynowana fotografią, modelingiem postanowiła poszukać możliwości dla osób po 60. Pomimo początkowego braku odwagi, Irena miała już okazję wziąć udział w sesji dla międzynarodowej marki, promującej pracę dla osób w jej wieku, co uważa za niesamowite przeżycie. Nie martwią ją przyszłe wyzwania w branży, a wręcz przeciwnie – czerpie z nich radość i satysfakcję. Jej hobby to taniec, zwłaszcza tango, które odkryła już będąc dojrzałą kobietą, oraz moda, która jest jej pasją od zawsze.

 

Grażyna Jasiewicz Seniorka miesiąca [LISTOPAD]

Grażyna Jasiewicz. Senior/ka miesiąca [LISTOPAD]

Grażyna Jasiewicz [WYWIAD] Senior/ka miesiąca [LISTOPAD]

Grażyna Jasiewicz, seniorka miesiąca w listopadzie, to modelka przez wielkie M oraz imponującym portfolio. Po wielu życiowych przygodach, zdecydowała się spełnić marzenie o byciu modelką. Jej kariera nabrała tempa po zaproszeniu do sesji w Warszawie, a udział w teledysku „Smack” przyniósł pierwszą nagrodę na festiwalu filmowym w Bukareszcie. Grażyna Jasiewicz ma na koncie liczne publikacje w międzynarodowych magazynach modowych, a także udział w sesjach, filmach i teledyskach. Oprócz modelingu, zajmuje się holistycznym masażem dźwiękiem, a wolnych chwilach maluje akwarelami.

 

Jolanta Lepionka seniorka miesiąca [grudzień]

Jolanta Lepionka. Senior/ka miesiąca [GRUDZIEŃ]

Jolanta Lepionka [WYWIAD] Senior/ka miesiąca [GRUDZIEŃ]

Jolanta Lepionka, seniorka grudnia, odkryła, że emerytura może być nowym początkiem i postanowiła poszukać nowych wyzwań. Nie bojąc się sceny, światła czy aparatu fotograficznego wysłała swoje zdjęcia do różnych agencji. Taniec odgrywał ważną rolę w jej życiu i zaprowadził ją do Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Bydgoskiej oraz zawodowej kariery w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”. Z miłości do rodziny przerwała taneczną karierę. Jej motto życiowe na emeryturze to „nic nie muszę, ale wszystko mogę”. Poleca przygodę ze srebrnym modelingiem wszystkim, którzy mogą sobie na to pozwolić, zachęcając do korzystania z szans, jakie niesie życie.

Reklama Reklama SU Bałtyk

SENIOR/KA ROKU 2023

Głosowanie zostało zamknięte. Głosami Czytelników Senior/ką roku 2023 została Pani Jolanta Lepionka [Senior/ka grudnia]. Pani Jolancie serdecznie gratulujemy, a wszystkim Czytelnikom „Gazety Senior” dziękujemy za tak licznie oddane głosy.

Polecamy rozmowę: Seniorka Roku 2023: Jolanta Lepionka [wywiad]


Jeżeli interesują Cię podobne informacje, zapisz się do Newslettera Gazety Senior  Zapisz się do Newslettera


Zobacz również: 

Srebrni modele i ewolucja modelingu dla dojrzałych. Rozmowa z Joanną Głowacką ze SPOT Management 30+

Linda Matus
CATEGORIES
Share This

Zapisz się do newslettera Gazety Senior!

To proste, aby otrzymywać nasz Newsletter, wypełnij trzy pola poniżej i kliknij „Zapisz mnie do Newslettera”. Usługa jest bezpłatna.


This will close in 0 seconds